Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Dnesni snazeni

 o Navštíveno 2240x o
o 30.04.2007, 20:04 | Milhauzz
Jak se rika, kdo si hraje nezlobi. Dnesni ukol byl jasnej. Predelat kontakty na prednich repro, dotlumeni = pridani druhe vrstvy dynamamatu na potrebna mista, zbytky dynamatu hodit na tapecy a jeste zbytkem braxxu zatrit. Zitra bude ukol predelat kabelaz mezi vyhybkama a zesikem.


Tapecy:

foto k příspěvku  od Milhauzz



o 30.04.2007, 20:05 | Milhauzz
Tapec:

foto k příspěvku  od Milhauzz

o 30.04.2007, 20:05 | Milhauzz
Zebleptani nekterych mist tavnou pistoli:

foto k příspěvku  od Milhauzz

o 30.04.2007, 20:06 | Milhauzz
Puvodni plastovy svary nejsou nic moc, tak sem jim pomohl a pomohlo to ...

foto k příspěvku  od Milhauzz

o 30.04.2007, 20:07 | Milhauzz
Tady uz tapecy usychaji ...

foto k příspěvku  od Milhauzz

o 30.04.2007, 20:07 | Milhauzz
Levy stredobas:

foto k příspěvku  od Milhauzz

o 30.04.2007, 20:09 | Milhauzz
Leva vyska, vim ze cenu za design upevneni nedostanu, ale nechavam to tak, chci to nechat skryte. Defakto mam auto ne normalni jezdeni. A nelaka to corkare, pro me je spis dulezita funkcnost, dobrej kontakt a bezpecnej kontakt. Pajenej a pretahlej smrstovackou:

foto k příspěvku  od Milhauzz

o 30.04.2007, 20:09 | Milhauzz
Prava vejska ...

foto k příspěvku  od Milhauzz

o 30.04.2007, 20:10 | Milhauzz
A pravej stredobas:

foto k příspěvku  od Milhauzz

o 30.04.2007, 20:11 | Milhauzz
A nakonec takova blbustka, prelepil sem napis SkodaAuto.

foto k příspěvku  od Milhauzz

o 30.04.2007, 20:11 | Milhauzz
Nevypada to nic moc, ale tesi me to :)

foto k příspěvku  od Milhauzz

o 30.04.2007, 20:13 | Martyn
huu brax na tapecu, diky za tip:) hezke..
o 30.04.2007, 20:14 | Milhauzz
A nakonec 3 hodiny babrani s spozdovanim. Slepe testy a tocenim koleckama doleva a doprava. Jelikoz mam na predni kompa biamp, tak 4 hodnoty. Malem me to zabilo. Nakonec hodnoty mam takovedle:

Levej vyskac 34cm
Levej stredobas 153cm
Prava vyska 51cm
Pravy stredobas 170cm
(jednotky prepnuty z ms na cm, HU Apline)

SW sem nechal tak jak je. Uvidim zitra co vymyslim ... a ted, na pivo :)
o 30.04.2007, 21:07 | redbullboy
Milhauzz: no hezky hezky:)))

počuj si pretahoval nove kable s kabiny do dvery??? ako si ci tam dal? seriovo tam je konektor, že?
o 30.04.2007, 21:16 | Pepíno_Honda
Milhauzz:
to lze přepnout někde v menu? mám 9835
o 30.04.2007, 21:41 | Lucass
Pekna cista pracicka, to mam rad :) Jedine fakt to uchyceni vejskace, ale videt to neni tak se to necha skousnout.

Time correction mi prijde nejlepsi nastavit na netu [ Link ] vsechno tam nandas v cm a nemusis nic prepocitavat do kruhu a takovy nesmysli a potom uz to akorat presne fouknes do radia v ms, ktery ti vylezou a je to hotovy za par min. max. jeste trosku doladit a pohoda a 3way je tam taky.

Akorat nechapu jak to ze mas tak rozdilny hodnoty mezi vejskou a stredobasem, to je naka specialitka? :))
o 30.04.2007, 21:49 | ivls
to redbullboy - není, jen to protáhneš tím gumovým krkem

to Lucass - ještě jsem se nasetkal s někym na soutěži, kdo by měl časové korekce nastavené z internetu - možná jsem se málo ptal, nevím
ale myslím, že to ani není možné přesně takhle nastavit a zvlášt na střed palubky
o 01.05.2007, 09:56 | Milhauzz
redbullboy > Ne, v oktavce konektor neni, je tam velikanskej pruchodak. Muzu ti to nafotit pokud tam vleze fotak. Nevim, treba je to jinak v jinych rocnikach oktavek, moje je 2004.

Pepíno_Honda > bys neveril, hledal sem to a ted to nemuzu najit, jak to ale najdu, tak ti povim :)

Lucass > S tim nastavenim, dam ti par bodu proc ne podle toho linku:
1, Kdruh je mi naprd, protoze mam predek bi-amp a zadek nemam.
2, nebudu nastavovat hodnoty na radiu takovy, ktery mi vypocita nakej vzorec.
3, nejkrasnejsi je preci na tom ta alchymie, zavres oci a kroutis a kroutis a kroutis. Co by to bylo za zabavu, kdyby si mel nekde napsany, ja to presne udelat. Bleee
4, Hodnota mezis vejskou a stredobasem, mno, proste sou ty stredobasy posunuty dal nez vysky, proste mi to tak sedlo. Dneska budu doladovat.

Kaficko a sup do garaze :)
o 01.05.2007, 10:14 | Fridom
Milhauzz : Také mě za čas čeká Octavia.
Tak foť vše co de, abych pak měl snadnější práci, děkuji : o ))
o 01.05.2007, 11:12 | clown
u tech vejsek te tavny lepidlo ?? ja jen aby ti v lete nevteklo dovnitr :o)
ja to musel predelat do silikonu ..
o 01.05.2007, 11:23 | Lucass
Myslim ze je to jedno od kud to bude nastaveny hlavne kdyz to bude hrat jak se ti to libi, nikdy jsem tohle zapojeni nemel, mam klasiku F,R,S kterou si steluju na ridice, ale tak na souteze je to asi neco jinyho, nevim jak, kam se to stavi fakt netusim ja se o ne moc nezajmam, jenom co tady slysim a to se mi moc nezda proc mi maj predepisovat co kam pouziju, kdyz na zvuku by to potom nikdo nepoznal, ale to zas nevim jestli si to s necim nepletu :] treba se do tohodle stadia taky jednou dostanu :]

Proc se to na souteze stavi na stred a ne kde to poslouchas? Dalsi divna vec, na co mi to bude kdyz tam hlavu pri poslechu stejne nemem :]

Ta otazka na nastaveni nemela bejt ve zlim akorat mi to prijde divny takovy rozdili aby jeden od druhyho hral takhle spozdene, proste si to stavis pro sebe, ale zase kdyz si to stavis pro sebe tak potom nechapu proc to prepinas na cm, treba by se mi to taky libilo ale bez poslechu tezko hodnotit a vzorecek zas tak blbej taky nebude, dit propocitava vsechny spravny veliciny a to tomu nemuzes odeprit a o tom to je aby si vsechno slysel ve stejnej cas, ale je fakt ze poslech je poslech :]

Podle tebe je to z netu hrozny, jestli si to teda zkousel a nebo jedes jenom podle sebe? Docela bych si ten rozdil chtel poslechnout, jaky je to podle toho a toho.

2 Pepíno_Honda: Nevim jak u 9835 ale mohlo by to byt stejny je to v nastaveni - displej a T.CORR - cm, inch, ms
o 01.05.2007, 15:14 | Milhauzz
Clown > jo, je to tavna pistole. Nikdy sem s tim problemy nemel, uvidi se.

Lucass > Ja to prave nastavuju podle sebe a na moji hlavu, to ze to spolujezdec slysi sejdrem, to je mi jedno. Delam to pro sebe, ne pro jine. A pokud se to na emma bude libit tak jak se to libi me, pak sem asi narazil na jadro pudla.

Uz laduju fotky z dalsiho dnesniho snazeni. Pro oddeleni udelam novej clanek ... :)
o 01.05.2007, 15:37 | Lucass
To ja prave taky na moji skebli, akorat jsem nak nerozumel tomu ze se to ladi na stred auta jak psal ivls

A pro spolujezdce mam dalsi profil kdyz si chce poslechnout svoji oblibenou scenu :)

Laduj, laduj :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3607 sekund.